FİM MAKİNA İŞ MAKİNASI YEDEK PARÇA OLARAK;

Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamıyla cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir.

Yönetim, hedefleri tespit eder ve kalite politikalarının uygulanması ve geliştirilmesi içim planlama yapar ve gerekli desteği sağlar.

“KALİTE” bir yaşam tarzıdır. “KALİTE” tasarlanır, üretilir, kontrol edilir ve geliştirilir. “KALİTE” tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluluk bilinci ile sağlanır ve sürdürülür. Takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışırız.Ar / Ge ve Ürün Geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin ürünler tasarlamaktır.

İmalatta hedefimiz “İlk Seferde Doğru Yapmak” ve “Sıfır Hata” dır. İmal etmekte olduğumuz ürünlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak imalatı ve teslim edilmesi vazgeçilmez bir ilkedir.

Pazarlamada öncelikli hedefimiz kazanmaktır. Ancak müşterilerimizin güvenini kazanmak maddi kazançlarımızın her zaman önündedir. Kaliteyi üretmek ve kaliteyi yaşatmak, toplam kalite yönetimimizi müşterilerimizin eksiksiz yaşaması “KALİTE POLİTİKAMIZIN” vazgeçilmez bir parçasıdır.